Continental AllSeasonContact 2: naujos technologijos saugumui

AllSeasonContact 2
“Continental AllSeasonContact 2”

Continental AllSeasonContact 2 dabar siūlo dar didesnį efektyvumą, saugumą ir vairavimo malonumą ištisus metus. Kaip tik artėjant padangų keitimo sezonui rudenį, naujame AllSeasonContact 2 mes sėkmingai išplėtojome daugybę apdovanojimų pelniusio pirmtako modelio technologijas ir rinkai pristatėme dar geresnes bet kokioms oro sąlygoms pritaikytas padangas“, – sako Tobiasas Rahnas, „Continental“ keleivinių universalių padangų EMEA produktų vadovas.

Pagrindinis naujojo modelio privalumas – išspręsti įprastinių sezoninių padangų iššūkiai, susiję su žieminės, taip pat ir šlapios dangos savybėmis. Novatoriškas protektoriaus dizaino, gumos mišinio ir konstrukcijos derinys užtikrina dar geresnį valdymą ir trumpesnį stabdymo kelią tiek ant šlapios, tiek ir ant sausos kelio dangos. Be to, rida padidinta 15 procentų ir gerokai sumažintas pasipriešinimas riedėjimui nepakenkiant vairavimo saugumui.

Dėl to „AllSeasonContact 2“ yra taupus ir ekonomiškas viso sezono sprendimas, skirtas vidaus degimo varikliui ir elektrinėms transporto priemonėms. Mažesnė riedėjimo trintis sąlygoja didesnį energijos vartojimo efektyvumą. Energijos vartojimo efektyvumas yra vienodai svarbus visų tipų pavaroms. Visų tipų transporto priemonių tikslas – naudojant turimą energiją įveikti kuo ilgesnį atstumą.

Tam didelę įtaką turi padangų pasipriešinimas riedėjimui. Siekdama pagerinti AllSeasonContact 2 energijos vartojimo efektyvumą, Continental optimizavo savo pirmtako prisitaikantį protektorių ir sukūrė Smart Energy karkasą. Jame naudojama nauja medžiaga sumažinanti trintį padangos viduje. Tai sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir padidina energijos vartojimo efektyvumą. Nauji protektoriaus C formos blokai sustiprina vienas kitą, todėl padanga tampa standesnė.

Dėka to užtikrinamas geresnis galios perdavimas ir padidinamas atsparumas dilimui. Be to, standus protektorius užtikrina geresnį valdymą ir maksimalų vairavimo malonumą ant visų tipų dangų. „AllSeasonContact 2“ „Continental“ taip pat naudojo V formos blokelius, kurie baigiasi atvirais grioveliais. Esant šlapiai kelio dangai, vanduo greitai pašalinamas iš protektoriaus, todėl padanga tampa mažiau jautri akvaplanavimui.

Be to, nauja protektoriaus struktūra teigiamai veikia valdymą posūkiuose bet kokiomis oro sąlygomis. „AllSeasonContact 2“ gumos mišinys yra penkių sėkmingiausių „Continental“ vasarinių ir žieminių padangų junginių derinys. Amortizuojanti minkštinimo technologija protektoriuje užtikrina saugų sukibimą ir tikslią vairo reakciją šaltu, žiemišku keliu. Naujasis polimerinis kompozitas užtikrina geresnį sukibimą ir trumpą stabdymo kelią sausame ir šlapiame kelyje net ir šiltu vasaros oru.

Naujai sukurtas lankstus elastomerų tinklas taip pat daro padangą tvirtesnę, nes prisitaiko prie kelio dangos ir prisideda prie didesnės ridos. Su šiuo ypač subalansuotu mišiniu, vadinamu Chili Blend, AllSeasonContact 2 tinka beveik bet kokioms oro sąlygoms.