„Continental“ vasaros sezonui pristato itin plačią padangų gamą

Continental
Continental padangos

Šių metų vasaros sezonui „Continental“ pristato itin plačią „SportContact 6“, „PremiumContact 6“ ir „ContiEcoContact 5“ daugiau nei 210 naujų dydžių padangų gamą, apimančią nuo mažų, kompaktinių iki prabangių ir sportinių automobilių. Gamintojas iš Vokietijos turi vieną didžiausių pasaulyje padangų pasirinkimą lengviesiems, visureigiams ir lengviesiems komerciniams automobiliams.

continental
PremiumContact 6

„PremiumContact 6“ padangos apjungia tiek į komfortą orientuotų vidutinės klasės, tiek ir sportiškų automobilių padangų savybes. Jos išsiskiria ypatingai komfortišku riedėjimu, tiksliu valdymu, dideliu saugumu ir degalus taupančiu mažu pasipriešinimu riedėjimui bei didele rida. Šioms padangoms ne tik buvo sukurtas specialus protektoriaus mišinys, bet ir panaudotas itin pažangių „SportContact 6“ padangų protektoriaus raštas. Palyginti su ankstesnės kartos modeliu, valdymas, pasipriešinimas riedėjimui, rida ir važiavimo komfortas buvo padidinti net iki 15 proc. Lengviesiems ir SUV automobiliams skirtos „PremiumContact 6“ padangos yra siūlomos 120 skirtingų dydžių, nuo 16 iki 22 colių skersmens, 205–325 mm pločio ir 65–30 % profilio aukščio, o leistinas maksimalus greitis siekia nuo 210 iki 300 km/val.

ratlankis
continental
SportContact 6

„SportContact 6“ yra sportiškiausios ir pažangiausios „Continental“ padangos, skirtos patiems galingiausiems automobiliams. Palyginti su ankstesnės kartos modeliu, jos pasižymi dar tikslesniu valdymu ir didesniu stabilumu važiuojant itin dideliu, net iki 350 km/val. siekiančiu greičiu. Šiai išskirtinei padangai „Continental“ inžinieriai sukūrė specialų protektoriaus gumos mišinį, kitokį protektoriaus raštą ir pritaikė naują padangos konstrukciją. Padangas galima rinktis iš beveik 80-ies dydžių, nuo 18 iki 23 colių skersmens, 225–335 mm pločio ir 45–25 % profilio aukščio.

continental
ContiEcoContact 5

„ContiEcoContact 5“ – vienas didžiausių iššūkių padangų gamintojams – suderinti trumpą stabdymo kelią ant šlapios ir sausos kelio dangos su degalus taupančiu mažu pasipriešinimu riedėjimui. Bet būtent tokiomis sunkiai suderinamomis savybėmis ir išsiskiria „ContiEcoContact 5“ padangos, pasižyminčios tiek trumpu stabdymo keliu ant šlapio kelio, tiek ir 20 proc. mažesniu pasipriešinimu riedėjimui bei 12 proc. didesne rida. „ContiEcoContact 5“ padangų dydžių pasirinkimas yra itin didelis, jos siūlomos nuo 13 iki 20 colių skersmens, 165–245 mm pločio, o jų leistinas maksimalus greitis, priklausomai nuo dydžio, siekia iki 300 km/val.

Geriausi įvertinimai padangų bandymuose. Kadangi maždaug trečdalis Europoje pagamintų automobilių iš gamyklos išrieda su „Continental“ padangomis, gamintojas siūlo itin didelę gamintojo specifikacijas atitinkančių „SportContact 6“, „PremiumContact 6“ ir „ContiEcoContact 5“ padangų gamą, skirtą visų klasių automobiliams. Taip pat šios vasarinės padangos yra pelniusios itin daug apdovanojimų ir geriausius įvertinimus ADAC, „Auto Bild“, „auto motor und sport“ ir kitų pripažintų padangų specialistų atliekamuose bandymuose.