„Essen Motor Show 2020“ automobilių paroda atšaukta

Essen Motor Show
„Essen Motor Show“

Essen Motor Show 2020“, kuri turėjo vykti nuo lapkričio 28 iki gruodžio 6 dienos, negalės atverti durų lankytojams blogėjant padėčiai dėl koronaviruso Covid-19. Nepaisant to, kad šiais metais organizatoriai planavo parodą surengti ribotu formatu ir laikydamiesi visų įmanomų saugumo priemonių, Eseno valdžia oficialiai nusprendė, kad renginys neįvyks. Mieste, kaip ir daugelyje kitų Vokietijos miestų, daugėja naujų Covid-19 atvejų.

„Atsiprašome, bet šiais metais „Essen Motor Show 2020“ automobilių paroda neįvyks. Tai yra didelis nusivylimas, ypač mūsų nariams, tačiau mes suprantame miesto valdžios sprendimą. Eseno epidemiologinė padėtis dabar yra žymiai prastesnė nei praėjusį mėnesį, todėl suprantame, kad esant dabartinei situacijai, saugumas ir atsargumas yra lemiami veiksniai priimant sprendimus “, – sakė„ Messe Essen “generalinis direktorius Oliveris P. Kuhrtas.

Taigi kita paroda vyks 2021 m., Nuo lapkričio 27 iki gruodžio 5 d. Eseno automobilių paroda yra didelė tarptautinė automobilių ir tiuningo paroda, kuri vyksta Vokietijos mieste Esene. Ji kasmet suburia tūkstančius ekspertų ir entuziastų iš viso pasaulio, kad pristatytų naujus produktus, technologijas ir patirtis. 2019 m. Parodoje dalyvavo apie 360 ​​000 žmonių, o registruotų dalyvių skaičius siekė 500.