„Continental AG“ Hamburge steigia naują technologijų centrą

Continental AG
Continental AG

„Continental AG“ toliau plečia savo veiklą Hamburge Harburgo gamykloje, siekdama paversti ją „techniniu miesteliu“ keliems savo verslo padaliniams. Vykdant investicinį projektą, „ContiTech“ gamykla plečia oro spyruoklių sistemų, kurias naudoja vietinis viešojo transporto operatorius „Hamburger Hochbahn“, gamybą. Be to, „Conti“ investavo į naujos mokymo įstaigos, skirtos personalo tobulinimui, įkūrimą, taip pat skaitmeninių inovacijų centrą ir plastiko ekspertų konsultavimo centrą. Gamykla iš kaučiuko perdirbimo gamyklos tapo ateities mobiliųjų sistemų, skirtų keliams ir bekelei, gamybos centru – sakė dr. Peteris Scholtissekas, verslo vadovas Harburge.

Nepaisant naujo ateities mobilumo akcentavimo, tradiciniė gamyklos gumos mišinių gamyba išliks neatsiejama jos veiklos dalimi. Kaučiuko perdirbimas yra nepaprastai svarbus šiuolaikiniam pasauliui. Tai raktas į novatorišką plėtrą ir technines naujoves”, – pridūrė Peteris Scholtissekas. Vykdydamas ateities mobilumą, „Continental“ praėjusiais metais pasirašė partnerystę su Hamburgo miestu, kad galėtų kartu kurti pažangias transporto sistemas (PTS). „Conti“ glaudžiai bendradarbiauja su technologijų perdavimo bendrove „Tutech“ ir Hamburgo technikos universitetu (TUHH) kurdami išmaniuosius projektus, pirmiausia orientuotus į daiktų internetą ir debesų programų kūrimą.

  • autoprof.lt
  • Dyglio aikštis

Pasak „Conti“, bendradarbiavimo tikslas yra sukurti sprendimus, kurie pridėtų „skaitmeninį komponentą“ prie esamo „ContiTech“ gumos ir plastiko gaminių asortimento, sukuriant pamatą naujiems skaitmeninio verslo modeliams. Ateityje visą „ContiTech“ pasaulinę inovacijų ir skaitmeninimo veiklą koordinuos naujasis inovacijų centras Hamburge. Harburgo „Phoenix AG“ gamyklą „Continental“ įsigijo 2004 m. Ji tradiciškai gamina gumos gaminius, įskaitant garso ir vibracijos izoliaciją, juostinius konvejerius ir specializuotas pramonines žarnų sistemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *