„Test World“ padangų testavimas naujam padangų ženklinimui Europoje

padangų testavimas
„Test World” padangų testavimas

Nuo šių metų gegužės Europos Sąjungoje parduodamų padangų etiketėse bus nurodytas padangų sukibimo su ledu lygis. Esamas žiemos ženklinimas 3PMSF rodo, kad padanga tinka žiemos keliams Vidurio Europoje ir Skandinavijos šalyse, tačiau iš tikrųjų šių dviejų rinkų techniniai reikalavimai labai skiriasi. Žiemos sąlygos šiaurės ir rytų Europoje paprastai yra daug atšiauresnės nei Centrinėje Europoje.

Padangos eksploatuojamos esant žemai temperatūrai, keliuose pasitaiko daug sniego ir ledo. Laukdama šios naujos ES padangų etiketės pristatymo, Suomijos bandymų aikštelė „Test World“ savo centre Ivalo mieste, Suomijoje, pradėjo sukibimo su ledu bandymus.

ratlankis

„Test World“ bandymų aikštelėje galima išbandyti sukibimą su ledu visus metus, visiškai kontroliuojamomis sąlygomis, apsaugotomis nuo bet kokių oro pokyčių. „Iki šių metų gamintojams nebuvo oficialaus būdo paskirti padangas, tinkančias snieguotoms ir apledėjusioms žiemos žiemos sąlygoms“.

„Proving Grounds Test World“ gali pasiūlyti išsamų sprendimą, nes mūsų patyrusių inžinierių komanda atliks bandymus pagal visus reikalaujamus standartus“ – sakė „Test World“ technikos direktorius Jukka Antila.