Litexpo paroda : šeimininkauja mechanikai

Litexpo paroda
Litexpo paroda

Litexpo paroda : gegužės 18-20 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo” bus surengtos trys parodos: “TransBaltica”, “Mechanika” ir “Balttechnika”. Dvi iš jų vienija automobilis. Būtent apie jį suksis parodų „TransBaltica“ ir „Mechanika“ tematika, ekspozicijos, konkursai. Lankytojai čia galės apžiūrėti naujausius sunkvežimius, autobusus, sužinoti automobilių detalių rinkos ypatumus, palyginti paslaugų ir produktų kokybę bei kainas.

[sam_pro id=”0_4″ codes=”true”]

Kai kurie parodos dalyviai žada žiūrovams įvairias pramogas ir konkursus, kiti rengs seminarus bei techninius mokymus autoservisų darbuotojams, meistrams ir šaltkalviams. Tai vienintelė paroda Lietuvoje, kurioje bus galima išvysti didžiuosius sunkvežimius ir autobusus. Renginyje savo techniką pristatys “Volvo”, “Scania”, Iveco”, „Mercedes-Benz“, MAN sunkvežimių ir autobusų gamintojai.

Litexpo paroda : čia galima bus pamatyti tiek pavienių entuziastų kuriamus automobilius, tiek Dakaro dalyvius su jų automobiliais.

Lankytojai turės galimybę apžiūrėti unikalią, pirmą kartą rengiamą ekspoziciją “Lenktynių mechanika”. Joje eksponuojami Lietuvoje sukurti ar patobulinti lenktyniniai automobiliai. Pagrindiniais šios parodos herojais taps ne lenktynininkai, bet jų mechanikai – žmonės, kurie dažniausiai lieka “už kadro”. Jie papasakos, kaip buvo kuriamas sportinis automobilis, besidomintiems jauniems sportininkams patars kaip jį pasiruošti. Čia galima bus pamatyti tiek pavienių entuziastų kuriamus automobilius, tiek Dakaro dalyvius su jų automobiliais. Parodų kulminacija taps gegužės 20 dieną įvyksiantis Lietuvos “Metų komercinio automobilio” konkursas. Tuomet bus išrinktas ir paskelbtas geriausias mažasis verslo automobilis. Visus šio konkurso eksponatus bus galima apžiūrėti minėtų parodų dienomis, pabendrauti su komisija bei gamintojų atstovais. Parodose „TransBaltica“ ir „Mechanika“ dalyvaus apie 100 įmonių iš 6 šalių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos.