„INTER CARS“ pripažinimas: aukštesni indeksai, daugiau galios

„INTER CARS“
„INTER CARS“

Varšuvos vertybinių popierių birža paskelbė socialiai atsakingas įmones apimančio indekso „respect index“ sudėtį. Remiantis konsultacijų įmonės „deloitte“ atliktu auditu, į xi indeksą buvo įtrauktos 28 įmonės, tarp jų debiutavo ir „INTER CARS“ SA. RESPECT – tai pirmasis atsakingų įmonių indeksas Centrinėje ir Rytų Europoje. Šiais metais į indeksą buvo įtrauktos 28 įmonės, veikiančios pagal aukščiausius bendrovių ir informacijos valdymo, santykių su investuotojais standartus, atsižvelgiančios į ekologinius, socialinius ir darbo aplinkos veiksnius.

AUTENTIŠKUMAS – TAI PAGRINDAS

„Mūsų bendrovės veiklos skaidrumas ir jos ryšiai su aplinka yra vienas mūsų prioritetų, kurį stengiamės įdiegti visuose verslo grupės funkcionavimo lygiuose. Tai taikoma tiek mūsų verslo klientams, ieškantiems pagalbos renkantis ir pristatant dalis, tiek ir tiekėjams, kurių produktus pateikiame savo komerciniame pasiūlyme. Visi, kokiu nors būdu susiję su „Inter Cars“, yra traktuojami remiantis partnerystės principais, reikalaujančiais skaidrumo ir profesionalaus požiūrio. Esame autentiški srityje, kurioje veikiame. Patekimas į šių metų sąrašą patvirtina, kad mūsų pastangos nebuvo veltui“, – sako Piotr Zamora, „Inter Cars“ SA valdybos narys.

„Dėkojame mūsų klientams, partneriams, investuotojams ir darbuotojams už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą, kuris leido mums patekti į šį išskirtinį sąrašą! Tai yra didelis pripažinimas, bet visų pirma – įsipareigojimas. Norime ir toliau tobulėti šioje srityje, kaupti žinias ir patirtį, mokydamiesi iš geriausių“, – apibendrina Krzysztof Soszyński, „Inter Cars“ SA valdybos pirmininko pavaduotojas.

PRESTIŽINIS GIGANTŲ RATAS

Į šių metų indeksą kartu su „Inter Cars“ SA buvo įtrauktos tokios įmonės, kaip „Agora“, „Apator“, „Bank Handlowy w Warszawie“, „Bank Millennium“, „BOŚ Bank“, „Bank Pekao“, „Bank Zachodni WBK“, „Budimex“, „Elektrobudowa“, „ENERGA“, Fabryki Mebli „FORTE“, Varšuvos vertybinių popierių birža, „Grupa Azoty“, „Grupa LOTOS“, „ING Bank Śląski“, „Jastrzębska Spółka Węglowa“, „KGHM Polska Miedź“, „Lubelski Węgiel Bogdanka“, „mBank“, „Orange Polska“, „PCC Rokita“, „PGE“, „PGNiG“, „PZU“, „Tauron PE“, „Trakcja PRKiI“, „Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja“.

„RESPECT Index“ apima Varšuvos vertybinių popierių biržos pagrindinės rinkos įmones iš Lenkijos ir užsienio. Patekti į šį indeksą gali pretenduoti tik didžiausio likvidumo įmonės, t. y. tos, kurios patenka į indeksus WIG20, mWIG40 arba sWIG80. Atlikus Varšuvos vertybinių popierių biržos ir Listinguojamų bendrovių asociacijos patikrinimus, į sąrašą įtraukiamos įmonės, nepriekaištingai komunikuojančios su rinka einamųjų ir periodinių ataskaitų pateikimu bei per savo interneto svetaines. Trečioji sąlyga yra socialiai atsakingas elgesys aplinkos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu, kuris yra analizuojamas remiantis projekto auditoriaus – bendrovės „Deloitte“ – patvirtinta anketa.

Šaltinis www.intercars.lt