Goodyear papildo padangų pasiūlą artėjančiam žiemos sezonui

Goodyear Sound Comfort
Goodyear Sound Comfort

„Goodyear SoundComfort“ – mažiau triukšmo, didesnis vairavimo komfortas. Nuo šiol „Goodyear“ siūlo net 88 dydžių žiemines padangas su triukšmą salone mažinančia „SoundComfort“ technologija. Šios padangos gaminamos su integruotu triukšmo barjeru. Šis garso barjeras yra tarsi padangų pagalvė, kuri kelionės metu sumažina oro vibraciją ir slopina triukšmą automobilio salone, todėl, palyginti su įprastinėmis padangomis, salone yra perpus tyliau. Vienas pagrindinių padangų triukšmą lemiančių veiksnių yra padangos oro ertmės rezonansas – jį sukelia padangoje vibruojantis oras, be to, jis perduodamas į transporto priemonės konstrukciją.

„Goodyear“ technologija „SoundComfort“ veikia tiesiogiai ir padangos oro ertmės rezonansas sumažėja. „SoundComfort“ technologija išlieka aktyvi visą padangos eksploatacijos laiką, nepriklausomai nuo kelio pasipriešinimo, ridos ar važiavimo greičio. „UltraGrip Ice Arctic“ – naujos kartos dygliai, užtikrinantys geresnį sukibimą ir trumpesnį stabdymo ant ledo kelią.

ratlankis

„UltraGrip Ice Arctic“ – tai naujos kartos dygliuotoji padanga

Sukurta specialiai atšiauriam šiaurės šalių žiemos klimatui. „Goodyear“ patobulinta naujos formos ir korpuso dyglių technologija leidžia išlaikyti kryptinę dyglių padėtį ir užtikrina gerą sukibimą su ledu. Siekiant geresnės traukos kelyje, naujieji dygliai turi aštrią priekinę briauną, užtikrinančią geresnį sukibimą greitėjimo metu. Padangos forma suteikia dygliams stabilumo, jos galinė briauna yra platesnė, todėl stabdymas yra efektyvesnis. „UltraGrip Ice Arctic“ galima įsigyti 62 dydžių – nuo 13 iki 19 colių, iš kurių 18 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

„UltraGripIce Arctic SUV“ – pažangių dygliuotų padangų technologija

Užtikrinanti geresnį sukibimą ir kontrolę ant sniego ir ledo. Dėl unikalios dygliuotųjų padangų technologijos „UltraGrip Ice Arctic SUV“ padangas galima eksploatuoti šiauriausiuose Europos regionuose, kur temperatūra žiemą gali nukristi žemiau -15 °C. Padangų savybės išlieka geros net ir šiltesnėmis žiemos dienomis – protektorius gerai sukimba su sniegu, gilūs grioveliai geriau nei įprastinės padangos šalina sniegą, pažliugusį sniegą ir vandenį. Šios savybės užtikrina maksimalų padangos sukibimą ir atsparumą slydimui vandens sluoksniu. „UltraGrip Ice Arctic SUV“ galima įsigyti 55 dydžių – nuo 15 iki 20 colių, iš kurių 17 yra su „SoundComfort“ technologija.

„UltraGrip Ice 2“ nedygliuotoji padanga

Pritaikyta šiaurės šalių žiemos sąlygoms. Ši padanga buvo sukurta siekiant stabilumo, geresnio sukibimo ir stabdymo ant sniego ar ledo. Jos manevravimo rodikliai ant šlapio ir sauso kelio paviršiaus yra geresni, o „ActiveGrip“ technologija optimizuoja padangos sąlytį su kelio danga labai slidžiuose kelio ruožuose.Tiesios padangos įpjovos įsikabina į kelio paviršių, todėl ji pasižymi geromis traukos ir stabdymo ant sniego bei ledo savybėmis. „UltraGrip Ice 2“ galima įsigyti 57 dydžių – nuo 13 iki 19 colių, iš kurių 21 yra su „SoundComfort“ technologija.„UltraGrip Ice SUV“ – didelės SUV visureigių galimybės ant ledo atšiauriomis žiemos sąlygomis.

UltraGrip Ice SUV“

Padangos pagamintos iš minkšto mišinio, kuris padeda išlaikyti lankstumą net ir esant žemai temperatūrai – sumažintas standumas ir pagerintas sukibimas padeda užtikrinti optimalias vairavimo ant sniego ir ledo sąlygas. Padangos tinka sniegu ir ledu padengtiems keliams.

Kurdama šią padangą „Goodyear“ vadovavosi ir specialiais SUV visureigiams keliamais reikalavimais – kadangi šie automobiliai yra sunkesni, vadinasi, apkrova padangoms yra didesnė ir reikalingos specialios savybės siekiant užtikrinti gerą trauką ir sukibimą su keliu. Čia „ActiveGrip Technology“ vaidina svarbų vaidmenį.

Padangos raštas pritaikytas SUV visureigiams, todėl stabdymas ir trauka ant sniegu bei ledu dengtų kelių yra optimalūs. „UltraGrip Ice SUV“ taip pat įdiegta „TOP Indicator Technology“ – sniego simbolis ant padangos, kuris važinėjant palaipsniui trinasi. Kuomet simbolis visiškai nusitrina, tai ženklas vairuotojui, jog metas keisti padangas. „UltraGrip Ice SUV“ galima įsigyti 48 dydžių – nuo 16 iki 20 colių, iš kurių 18 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

„UltraGrip Performance+“ – geresnės važiavimo savybės šlapia arba sausa danga ir žiemos sąlygomis.

„Goodyear UltraGrip Performance+“ pagerina galingų automobilių važiavimo sąlygas šlapia ir sausa danga bei žiemos sąlygomis dėl dviejų naujų technologijų. Pirmoji jų – „Traction Protect“ technologija, kurioje esanti derva pagerina padangos deformacijos savybes, taip pat leidžia stabdymo jėgą lengviau konvertuoti į sukibimą.

Antroji – „Winter Grip“ naujas mišinys, kuris padangos gumai suteikia elastingumo esant žemai temperatūrai, pagerina sukibimą su sniegu ir ledu. „UltraGrip Performance+“ galima įsigyti 95 dydžių – nuo 15 iki 21 colių, iš kurių 4 yra su įdiegta „SoundComfort“ technologija.

„UltraGripPerformance SUV“ – optimalus sukibimas su keliu.

Blokuojantys grioveliai ir protektoriaus raštas užtikrina „UltraGrip Performance SUV“ geresnę automobilio pusiausvyrą sausame kelyje ir važiuojant sniegu. „ActiveGrip“ technologija užtikrina geresnę padangos trauką ir stabdymo savybes, o optimali SUV griovelių padėtis ir kampinis padangos korpusas pagerina trauką ant sniego. „UltraGrip Performance SUV“ galima įsigyti 46 dydžių – nuo 16 iki 22 colių, iš kurių 5 yra su „SoundComfort“ technologija.

„UltraGrip 9+“ – geresnės važiavimo žiemą savybės ir didesnė rida.

Patobulinta „UltraGrip 9+“ technologija pagamintos padangos lengvai susidoroja su sudėtingomis kelių sąlygomis. Jų „Mileage Plus“ technologija apsaugo padangą nuo įtrūkimų ir gumos dalelių atsiskyrimo, tad automobilio važiavimo rida labai pagerėja. „UltraGrip 9+“ apima „Winter Grip“ technologiją, suteikiančią tokį pat išskirtinį sukibimą su sniegu ir ledu. „UltraGrip 9+” galima įsigyti 34 dydžių – nuo 14 iki 16 colių.

”UltraGrip Cargo” – pagerina komercinio transporto stabdymą ant sniego.

„UltraGrip Cargo“ yra naujos komerciniams automobiliams skirtos žieminės padangos. Dėl įvairių protektoriaus dizaino ir mišinio sudėties atnaujinimų lengviesiems krovininiams automobiliams skirtos „Goodyear“ žiemos padangos pasižymi išskirtinėmis stabdymo ant sniego savybėmis, pagerina automobilio ridą ir sumažina jo išlaikymo kaštus. „UltraGrip Cargo” galima įsigyti 19 dydžių – nuo 15 iki 17 colių.