„Goodyear“ didina „SoundComfort“ padangų asortimentą

goodyer soundcomfort
Goodyear Soundcomfort

Praeitą žiemą pristačius „SoundComfort“ technologiją šiaurės šalių rinkoje, „Goodyear“ plečia jų asortimentą. Kitai žiemai bus pristatyti 12 papildomų dydžių – šiaurietiškai žiemai pritaikyta technologiją nuo šiol bus galima rinktis iš 64 skirtingų dydžių. „Goodyear“ triukšmo mažinimo technologija sulaukė didelio pasisekimo. Belgijoje ir Nyderlanduose „SoundComfort“ technologija šiais metais pelnė metų produkto apdovanojimą. Lietuvoje susidomėjimas taip pat didelis. Apklausoje, kurią „Goodyear“ užsakymu atliko „Gfk Norm“, kas antras lietuvis teigė, kad padangų triukšmo lygis yra labai svarbus jų vairavimo kokybei.

Pagrindinė priežastis, kodėl lietuviai nori tylesnių padangų, yra saugesnis važiavimas ir geresnis komfortas, taip teigė atitinkamai 64 ir 50 proc. apklaustųjų. Su „SoundComfort“ technologija triukšmas automobilio salone sumažinamas iki 50 %.

Tepalų bazė

Siekiant patenkinti augančią šių padangų paklausą, iki 2020 m. vasario „Goodyear“ pristatys naują 12 dydžių „SoundComfort“ padangų seriją. Iš viso rinkoje bus siūloma įsigyti 64 dydžių padangas su šia technologija, įskaitant „UltraGrip Ice Arctic SUV“, „UltraGrip Ice Arctic“, „UltraGrip Ice SUV“, „UltraGrip Ice 2“ nuo 16 iki 20 colių skersmens.

„SoundComfort“ technologija yra vienas iš „Goodyear“ kuriamų inovacijų pavyzdžių, skirtų patenkinti klientų ir rinkos poreikius. Pasirodžius elektriniams ir hibridiniams automobiliams, jų varikliai tampa tylesni ir todėl padangų keliamas triukšmas girdimas vis garsiau. Į dabartinį „Goodyear“ „SoundComfort“ asortimentą įeina dydžiai, tinkantys „Tesla“, „Volkswagen“, „Nissan“, „Hyundai“ ir „Toyota“ gamintojų elektriniams ir hibridiniams automobiliams.

Naudojant „Goodyear“ technologiją „SoundComfort“, prie vidinio padangos paviršiaus tvirtinami poliuretano putų su atviromis poromis elementai, todėl sumažėja oro vibracijos. „SoundComfort“ sumažina triukšmą per pusę – ne daugiau nei 4 decibelais. Rezultatas – gerokai tylesnis važiavimas vairuotojams ir keleiviams. Putų sluoksnis yra pakankamai lengvas, kad nedarytų neigiamos įtakos ridos, pasipriešinimo riedėjimui ar greičio rodikliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.