„Goodyear“ ir „Cooper“ planuojamas pajėgumas – 200 milijonų padangų

Goodyear Cooper
Goodyear Cooper

„Goodyear“ teigia, kad susijungus su „Cooper Tire & Rubber“, per dvejus metus turėtų būti sutaupyta 165 mln. USD per metus.  Pažymima, kad šie skaičiai neįtakoti gamybos kaštų sutaupymo. Įsigijus „Cooper“, „Goodyear“ gamybos pajėgumas turėtų būti maždaug 200 milijonų padangų per metus.  Taip pat įdomu tai, kad „Cooper“ turi kelias svetaines, optimaliai pritaikytas plėtrai, sakė Richardas Krameris, „Goodyear“ pirmininkas, vykdomasis direktorius ir prezidentas.

Tai suteikia padangų gigantui,  galimybę optimizuoti bendrą gamybos pajėgumą. „Goodyear“ valdo 33 padangų gamyklas 20 šalių penkiuose žemynuose: aštuonios Šiaurės Amerikoje, keturios Lotynų Amerikoje, vienuolika Europoje, septynios Azijoje ir trys Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose.

  • autoprof.lt
  • Dyglio aikštis

„Cooper“ turi 10 gamyklų, įskaitant tris padangų gamyklas ir mišinių bei komponentų gamyklą JAV.  Be to, „Cooper“ visiškai priklauso padangų gamyklos Meksikoje, Kinijoje, Anglijoje ir Serbijoje.  Bendrovė taip pat turi dvi bendras padangų gamybos įmones – Kinijoje ir Vietname. „Goodyear“ tikisi gauti naudos iš padidėjusios gamybos ir lankstesnės logistikos, sakė Richardas Krameris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *