Europos keliams – naujoji „Sava“ žieminė padanga „Eskimo SUV 2“

„Sava“ Eskimo suv 2
„Sava“ Eskimo SUV 2

Padangų gamintojai, reaguodami į kasmet augantį SUV klasės automobilių populiarumą, rinkai pristato geresnių savybių žiemines padangas. SUV padangų segmentas išaugo nuo 8 proc. 2012 metais iki 10 proc. 2016 metais. Šiais metais „Sava“ pristato „Eskimo SUV 2“ – naujausias SUV žiemines padangas Europos keliams. Puikių savybių SUV žieminė padanga „Sava Eskimo SUV 2“ užtikrina nepriekaištingą valdymą ant ledo ir sniego. „Eskimo SUV 2“ sukurta siekiant užtikrinti nepriekaištingą automobilio valdymą važiuojant sniegu ir ledu bei pagerinant optimalų automobilio stabdymą, todėl vairuotojai saugiau jaučiasi važinėdami atšiauresnių Europos žiemų sąlygomis. Europos prekės ženklas „Sava“ rinkai siūlo „Eskimo SUV 2“ asortimentą už patrauklią kainą.

Padangos „Eskimo SUV 2“ ypatybės ir pranašumai – sportiškas briaunos (angl. Athletic Rib) dizainas lemia geresnes vairavimo savybes. Dėl geresnio centrinės briaunos dizaino SUV klasės visureigius sausuose keliuose lengviau vairuoti, išlaikomas geras sukibimas važiuojant žiemos sąlygomis, o triukšmas yra mažesnis. Daugiaspindulinio padangos kontūro (Multi-Radius Tire Contour) technologija pasižymi ilgu ir plačiu sąlyčio plotu, paliekamas ilgas ir platus pėdsakas, o slėgis tarp padangos ir kelio dangos tolygiai paskirstomas. Taip užtikrinamas išskirtinis sąlyčio su apledėjusia kelio danga plotas ir geresnis automobilio valdymas.

  • autoprof.lt
  • Dyglio aikštis

Tvirti „Sava Eskimo SUV 2“ blokeliai užtikrina neprilygstamą valdymą ir stabdymą ant sniego. Tvirti blokeliai sustiprina kraštus, dėl to važiuojant apsnigtais keliais perduodama didesnė jėga – taigi, valdymas ir stabdymas ant sniego yra išskirtinai geras. Optimaliose vietose padangą juosia išilginiai grioveliai, kurie greitai absorbuoja ir pašalina vandenį bei patižusį sniegą iš protektoriaus, todėl važiuojant šlapiu keliu sukibimas su kelio danga yra puikus.

„Sava“ rinkai siūlo 5 dydžių „Eskimo SUV 2“ padangas. „Sava“ yra vienas svarbiausių „Goodyear“ valdomo produktų portfelio ženklų ir vienas populiariausių padangų ženklų Centrinėje ir Pietryčių Europoje. Šis prekės ženklas yra kilęs iš Slovėnijos – šioje šalyje veikia didelė „Goodyear“ gamykla, kurioje gaminamas platus komercinių ir lengvųjų automobilių padangų asortimentas. Pirkdami „Sava“ padangas klientai gauna europietiškos kokybės produktą, pagamintą naudojant „Goodyear“ technologijas.

Daugiau informacijos apie „Sava“ padangas rasite interneto svetainėje www.sava-tires.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *