BMW pristato unikalią parodą

BMW muziejus
BMW muziejus

Pažymėjęs šimtąsias savo įkūrimo metines koncernas BMW pristato unikalią parodą „100 Masterpieces“, kurioje – svarbiausi ir novatoriškiausi automobilių gamintojo pasiekimai per jo istoriją. Bayerische Motoren Werke muziejuje Miunchene, Vokietijoje veikianti paroda, kurią bus galima apžiūrėti iki 2017 m. rugsėjo, atspindi dinamišką ir įvairiapusę kompanijos veiklos istoriją. Muziejaus lankytojai kviečiami susipažinti su istoriniais automobilių modeliais, koncerno pasiekimais automobilių ir motociklų sporte, koncepcinėmis idėjomis ir už visų svarbiausių pasiekimų buvusiomis asmenybėmis. Parodoje ypatingas dėmesys skiriamas faktui, kad šimtametę ženklo sėkmę užtikrinęs veiksnys buvo koncerno darbuotojų drąsa, ryžtas prisiimti riziką, ypatingas atsidavimas savo darbui ir pažangi mąstysena. Laikinoji muziejaus ekspozicija „100 Masterpieces“ muziejaus lankytojams suteiks progą vienoje vietoje gyvai apžvelgti šimtametę koncerno istoriją, kuri prasidėjo 1916 m. nuo lėktuvus gaminusios kompanijos įregistravimo ir sėkmingai plėtojosi toliau 1923 m. pagaminus pirmą motociklą, o 1928-aisiais – pirmą automobilį.

[sam_pro id=”0_4″ codes=”true”]

  • autoprof.lt
  • Dyglio aikštis

į pagrindinę BMW muziejaus erdvę parodos lankytojai patenka susipažinę su atitinkama kontekstine informacija

Šie ir kiti svarbiausi koncerno istorijos faktai pateikiami specialiame „Laiko tunelyje“, kuris veda į pagrindines muziejaus erdves. Tad į pagrindinę muziejaus erdvę, kurioje pristatomi įvairaus laikmečio eksponatai, parodos lankytojai patenka susipažinę su atitinkama kontekstine informacija. Visa „100 Masterpieces“ ekspozicija yra suskirstyta į penkias tematines dalis, atspindinčias atitinkamą laikmetį ir žyminčias svarbius koncerno veiklos etapus nuo pačios pradžios iki 2016-ųjų. O šią laikinąją ekspoziciją papildo nuolatiniai muziejaus eksponatai, kurių pristatymas yra priderintas prie koncerno šimtmečio temos.

BMW muziejus
BMW muziejus

Muziejuje galima išvysti daugiau kaip 30 automobilių, tarp kurių – 1936-ųjų sportinis roadsteris „BMW 328“, legendinis 1955-ųjų roadsteris „BMW 507“ ir kultinis automobilis-burbulas „BMW Isetta“. Čia taip pat pristatomos tokios unikalios idėjos kaip 2008-ųjų „Gina“ koncepcinis automobilis su specialios tekstilės kėbulo paviršiumi, kiti reikšmingi koncerno sumanymai darbuotojų sveikatos apsaugos srityje (1936 m.) ar siekis mažinti automobilių taršą tuo pačiu metu pagerinant jų dinamines ypatybes „BMW EfficientDynamics“ (2007 metai). Parodos „100 Masterpieces“ eksponatus papildo pasakojimai, archyvinė vaizdo ir foto medžiaga bei informacinės diagramos. Kartu su naująja ekspozicija muziejus pristato ir atnaujintą programėlę, skirtą „iPhone“ ir „Android“ išmaniesiems įrenginiams. Ši programėlė gali ne tik atlikti virtualaus gido funkcijas – joje daug informacijos apie šimtmečio pasiekimus bei muziejuje esančius automobilių modelius. BMW koncerno šimtmečiui skirta paroda „100 Masterpieces“ BMW muziejuje Miunchene veiks nuo 2016 m. kovo iki 2017 m. rugsėjo pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *