Automechanika 2018 paroda – Frankfurkte prie Maino Vokietijoje

Automechanika 2018
Automechanika 2018

Nuo rugsėjo 11 iki rugsėjo 15 d. 2018 m. Vokietijoje, Frankfurte prie Maino, vyks pagrindinė pasaulio automobilių pramonės paroda „Automechanika Frankfurt 2018”. „Automechanika Frankfurt” – tai svarbiausias renginys, skirtas automobilių, detalių ir reikmenų gamybai ir prekybai, kuris organizuojamas „Messe Frankfurt” nuo 1971 m. Apie 133 000 lankytojų ir specialistų iš 170 šalių aplankė paskutinę parodą 2016m. Paroda vyksta kas dvejus metus, besikeičiant su IAA. 2018m. paroda švęs 25 metų jubiliejų. Šioje parodoje bus pristatyta ypač daug naujovių ir inovacijų.

Automechanika Frankfurt vyks kaip bendras renginys su REIFEN prekybos muge, kuri anksčiau vykdavo Esene. REIFEN specializuojasi padangų gamybos  pramonėje ir tradiciškai pritraukia pagrindinių automobilių gamintojų atstovus. Šiemet parodos vyks naujojoje 12-tojoje salėje, kurios plotas 33600kv.m.

ratlankis

Naujiena „Automechanika Frankfurt 2018“ parodoje bus ekspozicija „Classic Cars“, kuri turėtų sudominti klasikinių automobilių mėgėjus ir restauratorius. Pasak ekspertų, klasikinių automobilių rinka siekia milijardus eurų kasmet. Automechanika Frankfurt yra vienintelė specializuota prekybos mugė, kuri turi senovinių ir klasikinių automobilių ekspoziciją.

Dar viena naujiena – ekspozicija „Automobilių valymas, priežiūra ir atstatymas”. Šioje ekspozicijoje pristatomos temos:

  • Valymas – automobilių valymo linijos,  stotys, įranga ir priedai
  • Automobilio priežiūra – išorinis ir vidinis valymas, automobilių priežiūros priemonės, valymo ir priežiūros priemonės
  • Automobilio parengimas – išorinis ir vidinis paruošimas, nanodalelių apdaila, remontas, apdaila ir odos priežiūra.
  • Degalinių įranga – alternatyvių rūšių degalų įranga degalinėse ir tt.