Alfa Romeo 4C Spider : pristatymas Lietuvoje

Alfa Romeo 4C Spider
Alfa Romeo 4C Spider

Alfa Romeo 4C Spider oficialiai pristatytas Vilniuje. Šis grakščiomis kėbulo linijomis bei itin dinamiškomis variklio ypatybėmis išsiskiriantis automobilis geba akimirksniu užkariauti aplinkinių dėmesį ir simpatijas. O vieną iš dviejų šalies sostinėje pademonstruotų 4C Spider“ modelių artimiausiu metu realybėje galės įvertinti ir „Alfa Romeo“ salono Klaipėdoje lankytojai. „Kurdami šį šedevrą, italai suderino galingą variklį, sportišką valdymą ir emocingą dizainą – dalykus, kuriais jau šimtmetį „Alfa Romeo“ žavi ir vairuotojus, ir visą automobilių pramonę. Tikiu, kad šis modelis tikrai pelnys patraukliai automobilių išvaizdai ir veržlumui neabejingų automobilių gerbėjų dėmesį, o išvydus jį gatvėje daugelis aplinkinių neabejotinai liks sužavėti itališko dizaino kūrybiškumu“, – sakė „Alfa Romeo“ įgaliotojo atstovo Baltijos šalyse, įmonės „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

Alfa Romeo 4C Spider
Alfa Romeo 4C Spider

Naujasis „Alfa Romeo 4C Spider“ kurtas pasitelkus daugybę apdovanojimų įvertintą „Alfa Romeo 4C Coupé“ modelį. Naujasis kabrioletas komplektuojamas su keturių cilindrų 1,75 litro darbo tūrio turbininiu varikliu, išvystančiu 237 AG galią esant 6 tūkst. variklio sūkių ir pasiekiančiu 350 Nm jėgą nuo 2,1 tūkst. variklio sūkių. Šio modelio dinamiškumo priežastis – ne tik galingas variklis, bet ir itin nedidelis svoris, siekiantis vos 940 kilogramų. „Alfa Romeo“ inžinieriams svorį pavyko sumažinti automobilio konstrukcijoje panaudojus anglies pluošto ir aliuminio komponentus. Nuimamas automobilio stogas taip pat pagamintas iš lengvasvorės medžiagos – anglies pluošto. Todėl šio modelio variklio 1 AG galiai tenka maždaug 4 kg automobilio svorio, kas nulemia itin veržlų „Alfa Romeo 4C Spider“ charakterį. Galiniais ratais varomas automobilis nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 4,5 sekundės, o maksimalus išvystomas greitis siekia 258 km per valandą.

Alfa Romeo 4C Spider Lietuvoje kainuos 73 990 tūkst. eurų

Naujasis „Alfa Romeo“ kabrioletas išsiskiria ir specifiniu svorio paskirstymu tarp ašių – priekinei „Alfa Romeo 4C Spider“ ašiai tenka 40 proc. automobilio svorio, o galinei – 60 procentų. Tai leidžia užtikrinti nepriekaištingas valdymo ir sukibimo su kelio danga charakteristikas – „Alfa Romeo 4C Spider” gali pasiekti šoninę perkrovą iki 1,1 g rodiklio. Būsimieji „Alfa Romeo 4C Spider“ pirkėjai gali rinktis naują kėbulo spalvą „Giallo“. Sportiškame automobilio salone prabangos pojūti sustiprina aukščiausios kokybės apdailos medžiagos, geriausių rūšių oda ir apdailos elementai iš anglies pluošto. Tarp standartinės automobilio įrangos – Hi-Fi garso sistema, pastovaus greičio palaikymo sistema ir parkavimo jutikliai. „Alfa Romeo 4C Spider“ komplektuojamas su „Akrapovic“ išmetimo sistema, nauja oro įsiurbimo sistema. Ant priekinės automobilio ašies bus montuojami 17 arba 18 colių ratai, galinės ašies ratai bus didesni – atitinkamai 18 arba 19 colių. „Autobrava“ skelbia, kad automobilio kaina Lietuvoje sudaro 73 990 tūkst. eurų.