„Schmitz Cargobull“ didina puspriekabių gamybos pajėgumus

Schmitz Cargobull
Schmitz Cargobull

Paleistas naujas izoterminių plokščių liejimo įrenginys Lietuvoje įkurtoje gamykloje. Panevėžyje, įkurtoje „Schmitz Cargobull“ gamykloje oficialiai buvo paleistas naujas izoterminių plokščių liejimo įrenginys, skirtas FERROPLAST® termoizoliacijos sistemai gaminti. Pasitelkiant šią įrangą, įmonei pavyko padidinti savo gamybos pajėgumus nuo ankstesnių 10 izoterminių priekabų iki 30 priekabų per dieną. „Gabenant tiek šviežius ar šaldytus maisto produktus, tiek aplinkai jautrius farmacijos gaminius, padidėję gamybos pajėgumai, teigiamai paveiks mūsų klientus. Jiems tai bus naudinga ne tik dėl didesnio lankstumo, suteikiančio galimybę prekes pristatyti per trumpesnį laiką, bet ir dėl to, kad, pasitelkiant mūsų naująją įrangą, bus pagaminama daugiau priekabų modelių, atsižvelgiant į konkrečius šalies poreikius“, – teigė bendrovės „Schmitz Cargobull“ technikos direktorius Rolandas Klementas, paleidžiant įrenginį.

Lietuvos gamykloje, be S.CS užuolaidinių puspriekabių ir S.KO izoterminių puspriekabių, taip pat gaminami M.KO kietašoniai antstatai sunkvežimiams nuo 12 t, Z.KO centrinės ašies izoterminės priekabos ir A.KO izoterminės priekabos. Kiti naujos termoizoliacinės sistemos gamybos pajėgumai bus panaudoti, toliau plečiant kietašonių antstatų bei priekabų asortimentą.

Sunkvežimiai, turintys M.KO antstatus, daugiausia naudojami prekėms pristatyti mieste bei gabenti jas nedideliais atstumais. Naujoji termozioliacinė sistema užtikrina geresnes šių antstatų termoizoliacines savybes. Dėl varžtais pritvirtinto porėmio šios puspriekabės suderinamos su visų lyderiaujančių sunkvežimių gamintojų transporto priemonėmis. Tiksliai sureguliuotos porėmio angos leidžia pritvirtinti antstatą prie gamintojui ir automobiliui būdingų tvirtinimo taškų. Antstatą taip pat galima pritaikyti, atsižvelgiant į įvairius ilgio bei apkrovos reikalavimus, – tai priklauso nuo užduoties ir kliento pageidavimų. Įmonė „Schmitz Cargobull“ nuolat plėtoja savo transporto sprendimus, glaudžiai bendradarbiaudama su klientais.

Apie „Schmitz Cargobull“

Įmonė „Schmitz Cargobull AG“, per metus pagaminanti apie 61 000 transporto priemonių, įdarbinanti apie 6400 darbuotojų, yra Europos puspriekabių, puspriekabių kėbulų bei puspriekabių, skirtų kontroliuojamos temperatūros režimo reikalaujančioms prekėms, biriems produktams ir bendriesiems kroviniams, lyderė. Šios bendrovės pardavimai 2017–2018 m. verslo metais siekė daugiau nei 2,2 mlrd. EUR. Šiaurės Vokietijoje veiklą pradėjusi pramonės pradininkė iš pat pradžių sukūrė visapusišką savo prekės ženklo strategiją. Įmonė nuolat kiekviename lygmenyje diegė kokybės standartus – nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos bei specializuotų paslaugų, pavyzdžiui, konsultavimo, puspriekabių telematikos, finansavimo, atsarginių dalių ir naudotų transporto priemonių tiekimo.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JOLANTA GUNEVIČ, UAB SCHMITZ CARGOBULL BALTIC