Prie „PRO BRO Group“ jungiasi rinkodaros vadovas Paulius Pocius

PRO BRO Group
Rinkodaros vadovas Paulius Pocius

Prie švaros paslaugų bendrovių grupės „PRO BRO Group“ komandos jungiasi Paulius Pocius, kuris įmonėje eis rinkodaros vadovo pareigas. Jis turi daugiau nei 15 metų patirties rinkodaros srityje, o pastaruosius keletą metų užėmė „Šiaulių banko“ pardavimų, rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus pareigas. „Prie komandos prisijungęs Paulius Pocius padės mums pagerinti rinkodaros ir komunikacijos procesus bei jų efektyvumą.

Pauliaus sukaupta patirtis įvairiuose sektoriuose parodo greitą prisitaikymą prie procesų ir jo gebėjimą tinkamai įvertinti situaciją bei rasti tinkamus sprendimus. Tikime, kad kartu su Pauliumi dar efektyviau kursime švaros kultūrą Lietuvoje ir sklandžiai įvesime PRO BRO prekės ženklą ir paslaugas tarptautinėje rinkoje“, – sako Ignas Pranskevičius, „PRO BRO Group“ vykdomasis direktorius.

ratlankis

P. Pocius rinkodaros srityje turi didesnę nei 15 metų patirtį. Per visą laikotarpį jis dirbo „Šiaulių banke“, „Citus“, „Grigeo“ ir „Ruptela“ įmonėse, užimdamas vadovaujančias pareigas. „Prisijungdamas prie „PRO BRO Group“ matau didelį komandos įdirbį, siekiant žengti į tarptautinę rinką bei jau išvystytus procesus Lietuvoje. Esanti infrastruktūra ir suplanuoti ateities projektai skatina siekti aukščiausių tikslų abejose rinkose.

Neabejoju, kad juos įgyvendinus „PRO BRO Group“ taps aiškiai Europoje matoma įmone su unikaliomis, pačių sukurtomis technologijomis. Džiaugiuosi galėdamas tapti šios komandos dalimi ir tikiu, kad laukia įdomus laikotarpis, kuris ne tik leis panaudoti turimas žinias ir patirtį, bet ir duos tinkamą postūmį tobulėjimo link“, – sako P. Pocius. Šioje pozicijoje Paulius Pocius keičia Viktorą Smertjevą, kuris nusprendė karjerą tęsti už „PRO BRO Group“ ribų.

Po „PRO BRO“ prekiniu ženklu Lietuvoje veikia 18 tunelinių plovyklų, 16 iš jų veikia pagal franšizių verslo modelį. Rugsėjo mėnesį buvo atidaryta pirmoji tunelinė plovykla už Lietuvos ribų – Rygoje. Pastaroji taip pat veikia pagal franšizės modelį. Šiuo metu įmonė aktyviai ruošiasi plėtrai Vokietijos, Suomijos, Lenkijos ir Estijos rinkose. Iš viso bendrovė per artimiausius penkerius metus planuoja atidaryti apie 100 franšizės pagrindu veikiančių tunelinių „Express“ plovyklų visoje Europoje.

Taip pat „PRO BRO Group“ valdo po „Švaros brolių“ prekės ženklu veikiančius švaros centrus, savitarnos plovyklas bei patalpų valymo verslą. Grupės komandoje šiuo metu dirba daugiau nei 750 darbuotojų.