„Nordic Automotive Services Oy“ atstovaus „Nissan” Baltijos šalyse

Nordic Automotive Services Oy
Nordic Automotive Services Oy

„Nissan“ paskelbė apie pasiektą galutinį susitarimą su „Bassadone Automotive Nordic“ dėl naujų automobilių, atsarginių dalių ir paslaugų platinimo Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje per „Nordic Automotive Services Oy“. Šio sandorio sudarymą turi patvirtinti atitinkamos institucijos. Įgyvendinant vidutinės trukmės planą „Nissan NEXT“, „Nissan“ pertvarkoma į taupesnę ir efektyviau veikiančią įmonę.

Ši partnerystė padės toliau sėkmingai plėtoti „Nissan“ verslą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, labiau susitelkti į rinką, operatyviau veikti, taip pat geriau patenkinti įmonės klientų ir mažmeninės prekybos partnerių poreikius. Šiuo metu veiklą Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje ir Šiaurės šalyse (Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje) valdo „Nissan“ regioninis verslo padalinys „Nissan Nordic Europe“, kurio būstinė įsikūrusi Espo mieste (Suomija).

Užmezgus šią partnerystę, visa veikla trijose Baltijos šalyse bus perduota naujai platinimo partnerei šioje rinkoje – „Nordic Automotive Services Oy“. Kaip numatyta šioje sutartyje, visus savo darbuotojus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje „Nissan“ perkels į „Nordic Automotive Services Oy“. „Europos rinkos sparčiai keičiasi, todėl mes dedame daug pastangų, kad turėtume tinkamus išteklius šiems besikeičiantiems poreikiams ir klientų reikalavimams patenkinti.

Šis sprendimas priimtas atlikus išsamią mūsų veiklos Baltijos šalyse analizę ir yra pagrįstas „Nissan“ tvaraus augimo planu, kuris apima mūsų verslo racionalizavimą, taip pat prioritetų nustatymą ir dėmesio sutelkimą, siekiant paversti korporaciją taupesne ir efektyviau veikiančia bendrove“, – teigia „Nissan AMIEO“ (Afrikos, Artimųjų Rytų, Indijos, Europos ir Okeanijos) generalinis direktorius, atsakingas už nepriklausomas rinkas, ir regiono viceprezidentas verslo plėtros klausimais Sinanas Ozkokas.

„Nissan Nordic Europe“ generalinis direktorius Christiano Costaganna taip pakomentavo šį įvykį: „Kruopščiai įvertinę savo veiklą, nusprendėme, jog galime supaprastinti savo struktūrą, kad „Nissan“ veikla taptų lankstesnė ir labiau atitiktų klientų poreikius.“ Jis pridūrė: „Mūsų darbuotojai, partneriai ir klientai mums yra visų svarbiausi, todėl esame įsitikinę, jog „Bassadone Automotive Nordic“ tapimas mūsų partnere Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vertintinas kaip teisingas žingsnis.

„Bassadone“ įmonė yra sukaupusi ilgametę solidžią patirtį automobilių sektoriuje. Šiuo metu ji veikia 7 šalyse, o Baltijos šalių rinkose užima itin tvirtas pozicijas ir puikiai jas išmano.“ „Bassadone Automotive Nordic“ generalinis direktorius ir „Bassadone Automotive Group“ valdybos narys Antti Ruhanenas pabrėžė strateginę šios partnerystės svarbą: „Šis susitarimas yra labai svarbus įvykis mūsų įmonei. Ilgą laiką aktyviai veikę Baltijos šalyse, dabar stipriname savo vaidmenį tapdami „Nissan“ platintojais šiame regione. Ši partnerystė atitinka mūsų ilgalaikę strategiją.

Taip mes galėsime padėti „Nissan“ įgyvendinti jos vidutinės trukmės planą NEXT. Tai leis labiau susikoncentruoti į visas tris šalis ir svarbiausia – dar geriau patenkinti vietos klientų poreikius.“ Apie šiuos „Nissan“ verslo Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje pokyčius trečiadienį buvo pranešta „Nissan“ darbuotojams ir atstovams Baltijos bei Šiaurės šalyse. „Nissan“ verslo operacijų Baltijos šalių rinkose perdavimo „Nordic Automotive Services Oy“ procesas prasideda šiandien ir turėtų būti baigtas 2024 m. vasario mėn.