Hankook Tire paskelbė apie įmonės valdymo chartijos sukūrimą

Hankook Tire
Hankook Tire

Hankook Tire paskelbė apie įmonės valdymo chartijos sukūrimą, siekiant sustiprinti skaidrų aplinkos, socialinį ir valdymo valdymą bei padėti pagrindus tvariam įmonės verslui. Įstatai patvirtinti gegužės 9 dieną vykusiame valdybos posėdyje. Bendrovės valdymo chartija užtikrins direktorių valdybos profesionalumą ir nepriklausomumą.

Tai skatins visų suinteresuotų šalių, įskaitant akcininkus, vartotojus ir narius, teises ir interesus, teigia bendrovė. Jame išdėstyti akcininkų teisių ir pareigų, valdybos vaidmenų ir veiklos, audito institucijų struktūros, suinteresuotų asmenų teisių apsaugos ir informacijos atskleidimo nuostatai.

Turinys bus pasiekiamas visiems akcininkams „Hankook Tire“ svetainėje, taip pat Korėjos finansų priežiūros tarnybos duomenų analizės, paieškos ir perdavimo sistemoje, teigia bendrovė. ESG komitetas buvo įkurtas 2021 m. liepos mėn. Direktorių valdyboje, siekiant sustiprinti įmonės ESG valdymo strategijas ir veiklą.

Šiuo metu valdyboje yra susiję penki veiklos padaliniai, įskaitant ESG komitetą, audito komitetą, išorės direktorių skyrimo komitetą, tvaraus valdymo komitetą ir vidaus sandorių komitetą. Bendrovė teigia, kad siekiant sustiprinti valdybos kompetenciją ir funkcijas, komitetą sudarys trys ar daugiau direktorių, kurių dauguma priklausys ne valdybai.

Pirmąja komiteto pirmininke buvo išrinkta Mira Lee, lyderė, turinti didelę įmonių valdymo praktikos patirtį iš pasaulinių kompanijų, tokių kaip „General Electric“ ir „Macquarie Group“. Komitetą, įskaitant pirmininką, sudaro septyni vidaus ir išorės direktoriai.

„Hankook“ tobulino savo ESG galimybes, įsteigdama ESG komitetą ir pasidalydama savo tvarumo vizija bei paskelbdama metinę ESG ataskaitą nuo 2010 m. Dėl šių visapusiškų pastangų „Hankook“ buvo pripažinta tvaraus valdymo lydere: „Hankook“ pelnė aukščiausią balą automobilyje. „Dow Jones Sustainability Index World“ komponentų grupė ir pastaruosius šešerius metus, pradedant 2016 m., buvo įtraukta į DJSI pasaulį, teigia bendrovė.