Autobrava Motors naujienos Baltijos šalyse 2021 metais

Autobrava
Autobrava

Praėjusiais metais automobilių atstovybių tinklą ambicingai išplėtusi „Autobrava“, šiemet Baltijos šalių vairuotojams turės daugiau naujienų. Oficiali „Stellantis“ koncerno automobilių prekinių ženklų importuotoja pristato svarbiausias „Fiat“, „Fiat Professional“, „Abarth“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ šių metų naujienas ir kada jas bus galima išvysti Baltijos šalyse.

Pirmasis elektrinis „Fiat“

Svarbiausia „Fiat“ naujiena 2021 metais Baltijos šalyse – pirmasis gamintojo elektromobilis. Savo dydžiu, stiliumi ir nuotaika jis bus tikras „Fiat 500“. Tik vidaus degimo variklį čia pakeitė elektrinis. 42 kW talpos baterija viena įkrova leis įveikti 320, o miesto režimu – 450 kilometrų (pagal WLTP ciklą). Taip pat mieste pasitarnaus greito įkrovimo funkcija. Ji suteiks galimybę per 5 minutes įkrauti „Fiat 500“ tiek, kad šis galėtų nuvažiuoti 50 kilometrų. Baltijos šalyse elektrinis „Fiat 500“ pasirodys kovo-balandžio mėnesiais.

Atnaujintas praktiškiausias modelis

Pavasario pabaigoje Baltijos šalyse pasirodys ir atnaujintas praktiškas modelis „Fiat Tipo“. Automobilis pasižymės drąsesnėmis linijomis ir dinamiškesniu siluetu. Atnaujintas „Fiat Tipo“ turės aplinkai draugiškesnius variklius bei naujausias vairuotojo pagalbos ir saugumo sistemas. Modelį toliau bus galima užsisakyti su hečbeko, sedano arba universalo kėbulu.

„Fiat“ naujienos profesionalams

Naujienų sulauks ir profesionalai. 2020 metai „Fiat Professional“ komerciniams automobiliams buvo geri, o Lietuvoje jie tapo vienais geriausiai parduodamų automobilių verslui. Šiemet Autobrava dėmesys profesionalams tęsis toliau. Vasarą Baltijos šalyse bus pristatomas visiškai elektrinis „E-Ducato“ furgonas. Priklausomai nuo pasirinktos baterijos viena įkrova jis galės nuvažiuoti nuo 200 iki 330 kilometrų.

Trejus metus iš eilės geriausiu lengvuoju komerciniu automobiliu prestižiniuose „What Van?“ rinkimuose triumfuojantis „Fiat Doblo“ atsinaujino. Jis turės naują informacinę sistemą su 7 colių jutikliniu ekranu ir stilingą „Trekking“ komplektaciją. Modelis Baltijos šalyse pasirodys antroje metų pusėje.

„Jeep“ jubiliejus ir naujienos premium segmente

2021 metais Europoje „Jeep“ švęs savo 80 metų jubiliejų. Šia proga bus išleisti specialūs „80th Anniversary“ modeliai. Šiuo ženkleliu pažymėti „Wrangler“, „Compass“, „Renegade“ ir kiti modeliai turės tik jiems būdingų stiliaus elementų, išskirtinio dizaino sėdynes ir ratus.

Jubiliejiniais metais Baltijos šalyse pasirodys ir pirmasis „Jeep“ premium segmento pikapas „Gladiator“. Jis sukurtas ant ikoniškojo „Wrangler“ bazės, todėl pasižymės tokiomis pačiomis geromis savybėmis bekelėje. Atviros konstrukcijos kėbulas dabar turi ir 153 cm ilgio krovinių skyrių, todėl bus labai universalus. „Jeep Gladiator“ bus parduodamas su 3 litrų V6 turbodyzelinu varikliu, kuris išvysto 264 AG. Modelis galės tempti daugiau nei 2 700 kg krovinį.

Prie pernai Ženevos automobilių parodoje pristatytų aplinkai draugiškų miesto visureigių „Renegade 4xe“ ir „Compas 4xe“ prisijungia dar vienas „Jeep“. Vasarą Baltijos šalyse bus pristatytas „Wrangler 4xe“. Tai yra pirmasis „Wrangler“ su iš tinklo įkraunamo hibrido jėgaine. Jo hibridinis variklis išvysto 375 AG, o vien elektra leis nuvažiuoti 40 kilometrų. O šių metų antrojoje pusėje Jeep gerbėjų laukia ir naujas kompaktinės klasės miesto SUV, kuris Baltijos šalyse bus pristatytas rugsėjį.

Du keturlapiai

Vasaris „Alfa Romeo“ mylėtojams bus sėkmingas: Baltijos šalyse Autobrava pristatys du keturlapius dobilus. „Quadrifoglio“ ženkleliais pažymėti ir atnaujinti SUV „Alfa Romeo Stelvio“ bei sedanas „Giulia“ nuo standartinių modelių stipriai skiriasi. Ryškiausias skirtumas – V6 variklis su dviem turbinomis ir 510 AG. „Gulia Quadrifoglio“ ir „Stelvio Quadrifoglio“ spinduliuoja itališka aistra automobilių sportui ir vairavimui. Su šia emocija ir atnaujintu „Stelvio Quadrifoglio“ Baltijos šalių vairuotojai galės susipažinti bandomųjų važiavimų metu. Tiesa, bandomieji važiavimai vyks tik ribotą laiką, atsižvelgiant į karantino sąlygas šalyje.

Ambicinga plėtra

Kaip pabrėžia „Autobrava“ importuotojo Baltijos šalims direktorius Paulius Kudriavcevas, džiaugsmą kelia ne tik FCA naujienų gausa, bet ir stipriai išplėstas atstovybių tinklas Baltijos šalyse, leisiantis šiuos naujus automobilius padaryti prieinamesniais, bei suteikti patogesnes jų serviso sąlygas.

„Pernai sėkmingai išplėtėme „Fiat“, „Fiat Professional“, „Abarth“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ pardavimų bei serviso tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tuo tarpu šiemet galėsime tinkamai pristatyti naujus modelius. Taip pat išplėstas popardaviminio aptarnavimo atstovybių tinklas leis patogiai teikti paslaugas dabartiniams klientams visose Baltijos šalyse“, – sako jis.

Tokia plėtra itin pravarti verslo klientams, nes „Fiat Professional“ komercinius automobilius bus galima aptarnauti bet kuriame servise Baltijos šalyse. Didžiausia plėtra įvyko Estijoje, kur nuo vasaros „Fiat Professional“ galima įsigyti ir taisyti Taline, Tartu, Pernu ir Kohla-Jarve. Tuo tarpu Latvijoje nauji serviso punktai atsidarė Liepojoje, Jekbpilyje ir Kuldigoje.

Prie esamo Lietuvos tinklo prisijungė ir oficialiu „Fiat Professional“ servisu taip pat tapo „Autecha“ Panevėžyje.