Naujajame Kauno Audi centre galima susipažinti su sportiniais Audi modeliais

Audi AutojutaOficiali Audi, Volkswagen ir Seat atstovė Lietuvoje bendrovė Autojuta Kaune atidaro moderniausius Audi namus Baltijos šalyse. Pagal gamintojo taikomus griežtus reikalavimus suprojektuotas bei įrengtas kompleksas išsiskirs ir savo ekspozicija: erdvioje salėje tarp parduodamų automobilių puikuosis ir „Audi Sport“ ženklo modeliai. Kauno centras tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu „Audi Sport“ atstovu Lietuvoje. Tai reiškia, kad čia parduodamų vokiečių gamintojo automobilių asortimentą papildys sportiškieji serijinės gamybos S, RS bei R8 modeliai.

[sam_pro id=”0_4″ codes=”true”]

„Su Audi koncernu mus sieja abipusis supratimas ir pasitikėjimas, todėl sulaukėme didelio palaikymo savo idėjai Kaune įkurti šiuolaikišką, aukščiausius gamintojo nustatytus standartus atitinkantį automobilių pardavimo ir priežiūros centrą, kuris galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius. Iškėlėme sau ambicingą iššūkį pakeisti „išaugtus marškinėlius“ naujais. Išsiplėtėme ir atsinaujinome, nes žvelgdami į ateitį, matome dar labiau augančią paklausą. Juk gamintojo siūlomų automobilių gama netrukus viršys pusšimtį skirtingų modelių, o sportiškuosius jų atstovus pirkėjai galės įsigyti tik Kaune“, – pažymėjo Kauno Audi centro pardavimų vadovas Vytautas Švedas.

Vieta išskirtiniams Audi modeliams

Naujajame Audi salone lankytojų dėmesį patrauks išskirtiniai S ir RS serijos automobiliai: didelį populiarumą pelnęs „Audi SQ7“ ir flagmanas „R8 V10 plus“ – su 5,2 litro ir 610 arklio galių varikliu, iki 100 km/val. įsibėgėjantis vos per pusketvirtos sekundės. Vietą salone turės ir vadinamasis „auksinis trejetas“: „A6“, „Q5“ bei „Q7“. Būtent šių modelių Kauno Audi centras – Autojuta parduoda daugiausia. Neliks pamiršti ir „Q2“, „Q3“, o taip pat žvitriųjų A1 ar S1 miesto automobilių gerbėjai.

Audi salonas ir servisas taip pat pritaikyti ir elektra varomiems automobiliams.

Simboliška, kad dvyliktus metus skaičiuojančio įgalioto Audi atstovo Kaune ekspozicijoje nuo šiol tilps dukart daugiau – būtent dvylika pavyzdinių automobilių. O tam, kad automobilio atsiėmimo momentas taptų įsimintinas, Audi centre įrengta moderni atidavimo zona, kurioje ypatingą atmosferą sukuria „Zumtobel“ šviesos įranga, keičianti apšvietimą pagal automobilio spalvą. Žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, salonas ir servisas taip pat pritaikyti ir elektra varomiems automobiliams. Automobilių pardavimai Kaune nuolat auga atitinkamai plėsdami ir lojalių klientų ratą.  Audi prekės ženklo vadovė Lietuvai ir Latvijai Ilzė Grase-Kibilde džiaugiasi, kad naujas patalpų kompleksas Kaune taps ambicingų ateities planų, susijusių su  plėtra Lietuvoje, pavyzdžiu. Jo durys bus atviros visiems kokybiškų ir patikimų automobilių mėgėjams: „Galbūt retas ryšis pirkti tokį ekskliuzyvinį modelį kaip „R8 V10 plus“, tačiau esu tikra, kad apžiūrėti ir nusifotografuoti norės bet kuris automobilių mylėtojas.

Automobilių sportas tiesiog užkoduotas bendrovės Autojuta istorijoje

Dabar galime užtikrinti, jog nesvarbu, kuriame pasaulio krašte – Niujorke, Pekine ar Kaune – klientas užsuks į Audi centrą, jis visur atras tą patį unikalų stilių ir jausis lyg namie.“ Pasveikinti Audi atstovus ir klientus specialiai į atidarymo iškilmes Kaune atvyko tikra automobilių sporto legenda iš Danijos Tomas Kristensenas. Devynis kartus 24 val. Le Mano lenktynių nugalėtojas, baigęs sportinę karjerą, tapo Audi ambasadoriumi ir keliaudamas po pasaulį dalijasi savo patirtimi su šių automobilių entuziastais. Automobilių sportas tiesiog užkoduotas bendrovės Autojuta istorijoje ir jos įkūrėjų bei vadovų genuose.

Daugybę aukščiausių titulų iškovojusi „Juta Racing“ ekipa gyvuoja jau ketvirtį amžiaus, o automobilių pardavimams Kaune vadovaujantis V. Švedas yra daugkartinis Lietuvos ralio čempionas: „Visuomet esame lenktynių trasoje arba labai arti jos, kur galima sutikti aistra automobiliams gyvenančius žmones. Būtent tai ir lėmė, kad Audi centras tapo ir „Audi Sport“ atstovybe. Tvirtai įsipareigojame atstovauti šiam visame pasaulyje žinomam automobilių sporto simboliui, supažindinti savo klientus su naujausiomis Audi technologijomis ir sprendimais, kurie į salonus atkeliauja tiesiai iš lenktynių trasų. Todėl mūsų ekspozicijoje klientai visada galės matyti serijinius S, RS arba R8 modelius, juos išbandyti ir įsigyti.“ Jis tikisi, kad „Audi Sport“ ženklas salonui suteiks daugiau unikalumo, o klientams – daugiau galimybių išsirinkti ypatingus automobilius.

Tuo metu T. Kristenseno vizitas Kaune reiškia didelį pripažinimą Kauno centrui, siūlančiam ne tik naujus vokiečių gamintojo modelius, bet ir visapusišką jų priežiūrą bei aptarnavimą. Į kompleksą integruotame moderniame automobilių servise veikia 8 keltuvai, įrengta tiesioginio priėmimo patalpa su stabdžių, amortizatorių patikros, kompiuterizuotos ratų geometrijos stendais. Čia pat veikia moderni alyvos išpilstymo sistema, suplanuota atskira erdvė variklių ir pavarų dėžių remontui. „Mūsų komanda, pasauliniame serviso kvalifikacijos čempionate dusyk iškovojusi antrąją vietą, nuo šiol turės savęs vertą itin aukšto lygio įrangą, o klientai operatyviai gaus atitinkamos kokybės paslaugas“, – pabrėžia V. Švedas.

Naudoti Audi automobiliai tiesiai iš gamintojo

Audi centras Kaune kartu tapo įgaliotuoju „Audi Approved :plus“ atstovu, įgydamas teisę prekiauti naudotais automobiliais su nedidele rida, nuodugniai patikrinta technine būkle ir 5 metų gamykline garantija. Klientų laukia platus naudotų automobilių pasirinkimas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje, todėl čia kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį pirkinį, nesvarbu, ar tai būtų mažas miesto, ar galingas RS klasės aukštos komplektacijos automobilis. Interesantai juos galės apžiūrėti naujai įrengtoje lauko aikštelėje.