Teijin Limited paskelbė iš Jet Investment įsigysianti Benet Automotive

Benet Automotive
Bennet Automotive

„Teijin Limited“ paskelbė sutikusi iš „Jet Investment“ įsigyti visą „Benet Automotive s.r.o.“ (toliau – „Benet“), pirmaujančią Čekijos automobilių kompozitinių medžiagų ir dalių tiekėją. Įsigijimo sąlygos neatskleidžiamos. „Benet“, kurios būstinė įsikūrusi Čekijos Mlada Boleslavo mieste, yra tiesioginė automobilių gamybos pramonės kompozitinių dalių tiekėja, siūlanti pažangias anglies pluoštu sutvirtinto ir stiklo pluoštu armuoto plastiko liejimo. Taip pat automobilių dažymo ir surinkimo technologijas.

Bendrovės specializacija – pagerintas reakcinis injekuojamasis formavimas (RRIM), mažo slėgio procesas, kuriame naudojamas poliuretanas, taip pat įprastas autoklavinis plastmasės formavimas ir plastmasės formavimas liejimu (RTM). „Benet“ turi tris gamyklas Čekijoje ir vieną Vokietijoje. Bendrovė aptarnauja Europos automobilių gamintojus, įskaitant „Volkswagen“, „Mercedes“, BMW, „Audi“ ir „Škoda“. 2018 finansiniais metais bendrovė turėjo 720 darbuotojų, o jos pardavimai sudarė 35,2 mln. eurų (40 mln. JAV dolerių).

Tepalų bazė

„Teijin“ plečia savo automobilių kompozitų gamybą, kurioje naudoja patentuotas lengvas ir kokybiškas medžiagas ir išnaudoja turimas puikias projektavimo galimybes, siekdama tapti „Teijin“ centrų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje aptarnaujamų užsakovų – originalios automobilių įrangos gamintojų – partnere ir iš daugelio medžiagų gaminamų dalių tiekėja.

Europoje „Teijin“ 2018 metų rugpjūtį įsigijo „Inapal Plásticos SA“, pirmaujančią Portugalijos automobilių kompozitinių medžiagų tiekėją. Be to, bendrovė diegia lakštinio formavimo iš stiklo pluošto ir anglies pluošto (GF-SMC ir CF-SMC) liniją bendrovės „Continental Structural Plastics“ – pirmaujančios pasaulyje automobilių kompozitų gamintojos, kuri yra įsikūrusi Šiaurės Amerikoje ir kurią „Teijin“ įsigijo 2017 metų sausį, – gamykloje Prancūzijoje.

„Benet“ veikia strategiškai arti centrinių ir rytinių Europos rinkos regionų, kuriuose savo gamyklas turi pagrindiniai Vokietijos ir kiti Europos originalios įrangos gamintojai. Bendrovės sukurtas veiksmingas tiekimo procesas taps tvirtu pagrindu, kuriuo remdamasi „Teijin“ Europoje galės toliau stiprinti savo sprendimų kūrimo pajėgumus ir pardavimo kanalus.

Įgyvendindama savo strategiją, kurią sudaro nemažai etapų, „Teijin“ panaudos „Benet“ pajėgumus ir galimybes jau įgyvendinamuose plėtros projektuose ir vystys chemijos inovacijas, remdamasi unikaliomis „Teijin“ ir CSP medžiagų ir formavimo technologijomis, taip pat profesionalia technine grupe, kad galėtų siūlyti novatoriškus automobilių kompozitų sprendimus, kurie tenkintų būsimus užsakovų poreikius, susijusius su konstrukcijų lengvumu, tvirtumu ir lankstumu, taip pat jų našumu ir ekonomiškumu. „Teijin“ yra užsibrėžusi tikslą savo automobilių kompozitų verslo pardavimus iki 2030 metų padidinti iki maždaug 1,7 mlrd. eurų (2 mlrd. JAV dolerių).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.