„Neste Lietuva“ nuo 2022m. spalio 1d. turi naują vadovę

Neste Lietuva
Julija Matisonė

Didžiausią automatinių degalinių tinklą Lietuvoje valdanti „Neste Lietuva“ turi naują vadovę – ja tapo ilgametė bendrovės darbuotoja Julija Matisonė. Naujoji įmonės generalinė direktorė pareigas pradėjo eiti nuo spalio 1 d., pakeisdama ligšiolinį vadovą suomį Markus Lindkvist. J. Matisonė bendrovėje dirba daugiau nei 16 metų.

Karjerą pradėjusi klientų aptarnavimo srityje, Julija Matisonė vėliau profesinę patirtį kaupė dirbdama įmonės mažmeninės prekybos ir marketingo srityse. Nuo 2019 metų ji ėjo „Neste Lietuva“ mažmeninės prekybos skyriaus vadovės pareigas.

Pasak J. Matisonės, jos karjeros metu vykusi „Neste“ korporacijos transformacija yra tvariai ir sėkmingai augančio verslo pavyzdys. Per šį laikotarpį bendrovė nuo degalų iš naftos gamybos ir prekybos įmonės tapo didžiausia dyzelinio iš tvarių žaliavų gamintoja.

„Pagrindinis mano tikslas – užtikrinti tvarų įmonės veiklos vystymą ir degalinių tinklo plėtrą Lietuvoje. Kartu su komanda sieksime, kad „Neste“ prekės ženklas būtų asocijuojamas ne tik su aukštos kokybės degalais už patrauklią kainą, bet taip pat ambicingais tvarumo tikslais, kurių esmė – palikti švaresnę planetą ateities kartoms“, – sako ji.

Pastaruosius kelerius metus „Neste Lietuva“ vadovavęs Markus Lindkvist karjerą tęs korporacijoje „Neste“, dirbdamas su strateginiais verslo partneriais. Jam vadovaujant buvo užtikrintas sėkmingas verslo procesų valdymas ir degalinių plėtra koronaviruso pandemijos laikotarpiu bei po jos, pristatytas naujas atsiskaitymo būdas – mobilioji programėlė. Didelis dėmesys skirtas tvarumo iniciatyvoms, pristatyta nauja tvarių partnerysčių vadovo Baltijos šalyse pareigybė.

„Neste Lietuva“ valdo didžiausią automatinių degalų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 82 degalinės. Planuojama, kad per šiuos ir kitus metus degalinių tinklas toliau plėsis, atidarant naujas „Neste“ degalines.

„Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“. Pastaroji kuria tvarius sprendimus transporto, verslo ir vartotojų poreikiams tenkinti. Kompanija yra didžiausia pasaulyje dyzelino, pagaminto iš tvarių žaliavų, gamintoja, pristatanti tvarius sprendimus aviacijos ir plastiko pramonei. Bendrovė taip pat yra technologiškai pažangi aukštos kokybės naftos produktų perdirbėja.