Litexpo 2016 parodoje naujausia serviso įranga

Litexpo 2016
Litexpo 2016 paroda

Litexpo 2016 metų parodoje „Mechanika 2016“ pristatyta naujausia automobilių priežiūros bei serviso įranga, kuri leis sutrumpinti eiles servisuose ir atpiginti automobilių remonto darbus. Kompanija „BT Service“ parodoje pristatė pačią greičiausią „Wamag“ ratų geometrijos suvedimo sistemą, kuri darbo laiką gali sumažinti net 10 kartų. Priešingai nei įprasti lazeriniai ratų balansavimo stendai, šis „New Dimension 4“ aparatas nereikalauja sukioti ratų, matavimas atliekamas foto kamerų pagalba ir ratų suvedimo darbus galima pradėti vos po 30 sekundžių. Tai pirmasis toks naujausios kartos įrenginys Lietuvoje. „BT Servce“ atstovai teigia susilaukę daug dėmesio, ir tokias sistemas į šalies automobilių servisus pradės diegti jau po poros mėnesių.

[sam_pro id=”0_4″ codes=”true”]

Klientams tai padės sutaupyti laiko – ratų geometriją sureguliuoti užtruks tik 10 minučių, dėl to teks sumokėti mažiau pinigų ir už pačius darbus. Bendrovė „Amanda“ pristatė naujausias, itin tikslias ratų balansavimo stakles, kurios leidžia sutaupyti iki 30 proc. svarelių, iki 30 proc. balansavimo laiko, taigi, priklausomai nuo serviso politikos, gali pasiūlyti ir trečdaliu mažesnę darbų kaina.

Litexpo 2016 metų parodoje – lazerinės ratų balansavimo staklės

Litexpo 2016 metų parodoje „Autoremonto technika“ kompanijos stende – lazerinės ratų balansavimo staklės, kuriomis darbą idealiai atliks ir patirties neturintis meistras. Jas galima suprogramuoti taip, kad jos neleistų išimti rato, kol jis nėra idealiai subalansuotas. Meistrui nereikia ieškoti jokios informacijos, viską pamatuoja lazeris ir šviesos spinduliu parodo kur kokį svarelį reikia klijuoti. Aparatas darbą atlieka greičiau ir panaikina žmogiškųjų klaidų faktorių. Serviso meistrų darbą supaprastinti leis ir „Melgos Serviso“ pristatyta „Bosch KTS 540“ automobilių diagnostinė įranga. Čia sudėta informacija apie kone visų automobilių markių modelius, ir ji pateikiama vienoje sistemoje. Tai automobilių servisams leidžia būti lankstesniems, mat meistrai remontuodami bet kokį modernų automobilį dirba su ta pačia programine įranga.

Parodos „Mechanika 2016“ tikslai – įmonėms, remontuojančioms ir aptarnaujančioms transporto priemones pristatyti naujus produktus, įrengimus ir paslaugas, kurios padėtų stiprinti automechanikos sektorių, gerintų paslaugų ir aptarnavimo kokybę, skatintų konkurencingumą ir keltų automechanikos sektoriaus specialistų kvalifikaciją.