Hankook šiais metais pristato naują Dynapro HPX SUV padangą

Hankook Tire Dynapro HPX
Hankook Tire Dynapro HPX

Hankook Tire pristato naujas Dynapro HPX visasezonines padangas, užtikrinančias aukščiausią valdymą ir važiavimo komfortą. 2022m. vasarą naujovė pateko į Pietų Korėjos rinką, o vėliau ji pasirodys visame pasaulyje. Hankook Dynapro HPX padanga sukurta šiandieniniams visureigiams. Ji siūlo geresnį valdymą, aukštą komfortą ir žemą triukšmo lygį. Dėka geresnio atsparumo dilimui padanga užtikrina ilgiausią rida iš visų Hankook touring padangų.

Padanga pagaminta iš naujo mišinio, pasižyminčio dideliu atsparumu dilimui ir patikimu sukibimu ištisus metus. Padidėjęs kontaktinis plotas taip pat pagerina sukibimą. Naujausia triukšmo mažinimo technologija ir optimizuotas protektoriaus bloko žingsnis užtikrina komfortą ir tylumą vairuojant. Būdingas naujosios Dynapro HPX bruožas – platūs šoniniai blokai su optimizuotu standumu.

3D GripKontrol Sipe technologija, kuri sumažina bloko judėjimą ir padidina sukibimą ant sniego, taip pat palaiko stabilumą ant sauso, šlapio ar apsnigto kelio. Dynapro HPX padangos yra įvairių dydžių nuo R17 iki R22. „Kadangi nuolat auga krosoverių ir visureigių rinka, Hankook Tire deda dideles pastangas kurdama ir diegdama naujoviškas technologijas šiame padangų segmente“, – sakė Sooil Lee, Hankook Tire & Technology prezidentas ir generalinis direktorius.

„Hankook“ siekia tapti rinkos lyderiu, plečiant originalių gamintojų padangų portfelį visureigių kategorijoje. Jau tiekiame padangas įvairiems pirmaujančių automobilių gamintojų flagmanų modeliams, įskaitant „Porsche Cayenne“, BMW X3 M ir X4 M bei „Audi RS Q8“.