„Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6“ – 6-osios kartos padangos 2022 metais

goodyear eagle f1 asymmetric 6
Goodyear Eagle f1 asymmetric 6

„Goodyear“ pristatė naujausią savo aukščiausios klasės šeimos modelį „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6“, kuris klasifikuojamas kaip UHP. Padangos skirtos įvairioms transporto priemonėms, įskaitant „karštuosius hečbekus“, sportinius kompaktinius automobilius. Taip pat ir šeimyniniams bei prabangiems automobiliams, jos paruoštos naudoti ir elektrinėse transporto priemonėse.

Prekės ženklo asortimente naujovė keičia 2018 metais pristatytą Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 modelį, kuris ne kartą parodė aukštus rezultatus nepriklausomuose testuose. „F1 Asymmetric 6 yra naujausia mūsų apdovanojimus pelniusi Eagle F1 serija“, – sakė Laurent Colantonio, „Goodyear“ EMEA (Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika) CTO.

„Pagrindinės naujovės pagerino eksploatacines savybes ant sausos dangos ir valdymo bei stabdymo ant šlapios kelio dangos efektyvumą, kad padangos atitiktų pačius reikliausius reikalavimus ir įkvėptų vairuotojų pasitikėjimą, kad važiavimas būtų malonesnis.

„Goodyear“ didžiuojasi galėdami bendradarbiauti su pirmaujančiais automobilių gamintojais kurdami naujos kartos transporto priemones, todėl naujos padangos yra paruoštos naudoti elektromobiliuose ir paspartinti e-mobilumo plitimą. Gamintojo teigimu, naujosios padangos turi prisitaikantį kontakto su kelio danga plotą ir optimizuotą ertmės formą, prisitaikančią prie apkrovos pokyčių.

Goodyear Eagle f1 asymmetric 6
Goodyear Eagle f1 asymmetric 6

Praktiškai tai reiškia, kad aktyviai manevruojant kontaktinis plotas padidėja, todėl padidėja sukibimas ir padangos gali greičiau ir tiksliau reaguoti į vairuotojo veiksmus. Siekiant pagerinti eksploatacines savybes ant šlapios kelio dangos, buvo sukurtas naujas protektoriaus mišinys, kuris pagerina sąlyčio su kelio danga patikimumą.

„Goodyear“ pažymi, kad ši technologija iš pradžių buvo sukurta UUHP padangoms, įskaitant skirtas lenktynių trasoms, o dabar ją „paveldėjo“ Asymmetric 6 padangos. Bendrovė priduria, kad iš tikrųjų visos „Goodyear“ padangos yra tinkamos elektrinėms transporto priemonėms, tačiau „Asymmetric 6“ buvo sukurta atsižvelgiant į konkrečius automobilių gamintojo reikalavimus.

Lyginant su ankstesnės kartos padangomis, išorinio triukšmo lygis sumažėjo 1 dB, o tai turės įtakos euroženkliams, o naujasis gumos mišinys sumažino pasipriešinimą riedėjimui, o tai padidins tinkamumo elektromobiliams diapazoną. Naujasis modelis prekyboje pasirodys 2022 metų pirmąjį ketvirtį 28 populiarių dydžių: populiarūs 17 ir 18 colių dydžiai bus išleisti sausio mėnesį, papildomi 17–19 colių dydžiai – vasario–kovo mėnesiais, o balandžio mėn. – 21 colio diskų matmenys.