Android operacinė sistema Audi Q8 sport concept modeliui

Q8 Android sistema
Q8 Android sistema

Šiomis dienonomis „Audi“ dalyvauja žinomiausioje „Google I/O“ progaminės įrangos vystytojų konferencijoje, kurioje pristato savo naujos kartos multimedijos sistemos koncepciją su visiškai integruota Android sistema. Ši pasaulinė premjera atveria naujas perspektyvas, kurios itin paspartins naujų jungiamumo paslaugų kūrimą ir mobiliąsias paslaugas Audi automobiliuose. „Google I/O“ konferencija, kuri prasidėjo gegužės 17 d.. ir tęsis tris dienas „Google“ būstinėje Mountain View, Kalifornijoje (JAV), yra laikomas didžiausiu ir svarbiausia renginiu programinės įrangos vystytojų pasaulyje. Viena iš joje pristatomų temų – sklandžiai integruotas Android sprendimas automobilio multimedijos sistemos programose, kurias kuria milijonus narių jungianti „Android” atviro kodo bendruomenė.

[sam_pro id=”0_4″ codes=”true”]

„Audi Q8 sport concept“ technologijų platforma, kurią „Audi“ pristatė „Google I/O“ konferencijoje, jau turi įdiegtą Android sistemą. Naujos funkcijos, tarp kurių yra muzikos transliavimo paslaugos „Spotify“ bei „Google Play Music“, taip pat ir „Google Assistant“, yra pasiekiamos dideliame prietaisų skydelio centre esančiame multimedijos sistemos MMI lietimui jautriame ekrane. Ši informacija yra matoma ir skaitmeniniame prietaisų skydelyje-ekrane „Audi virtual cockpit“, įmontuotame tiesiai priešais vairuotoją. Tai yra pirmas kartas, kai naujos paslaugos buvo visiškai integruotos į unikalią Audimultimedijos sistemą. Ir nors navigacijos žemėlapiams toliau naudojama įprasta Audi HERE duomenų bazė, vairuotojas gali pasirinkti ir „Google Maps“ navigaciją.

Android yra populiariausia pasaulyje mobili platforma, kuria naudojasi daugiau kaip 1,4 mlrd. vartotojų visame pasaulyje

Android yra populiariausia pasaulyje mobili platforma, kuria naudojasi daugiau kaip 1,4 mlrd. vartotojų visame pasaulyje ir kuri pasižymi itin didelėmis galimybėmis. Milžiniška atviros Android bendruomenės patirtis ir kūrybiškumas itin pagreitina naujų programų kūrimą. Naujos programos, kurios atitiks „Google“ ir „Audi“ reikalavimus, kaip papildomos jungiamumo paslaugos gali greitai būti įdiegtos ir automobilyje – tą bus galima lengvai padaryti per Android platformą. Kartu su dažnais atnaujinimais, vartotojas turės ne tik žymiai platesnį paslaugų pasirinkimą, bet ir platesnį jų pritaikymą tarptautiniu mąstu.

Ateities automobiliai tikrai bus daugiafunkciniai bei ypatingai pritaikyti tiek trumpoms, tiek ir ilgo nuotolio kelionėms. Juose, be integruotų informacinių ir pramoginių pasalaugų paketų, bus galima lengvai naudotis ir integruotomis Android sistemomis, leisiančiomis automobilyje išbandyti ir visas išmaniųjų telefonų programų funkcijas.