AMSOIL – išskirtinė alyva iš JAV jau ir Lietuvos rinkoje

amsoil
AMSOIL Lietuvoje

Albert J. Amatuzio sukūrė AMSOIL Inc. kompaniją dar tarnaudamas nacionalinėje oro divizijoje. Jis gimė 1924 metų Gegužės 6 dieną, italų išeivių šeimoje. Dar tarnaudamas nacionalinese oro pareigose, Albert pradėjo domėtis sintetinėmis alyvomis, kurios tais laikais buvo naudojamos tik reaktyvinių lėktuvų varikliuose. Iki 1968 metų jam pavyko sukurti keletą sintetinių alyvų formulių, tinkamų lengviesiems automobiliams ir tas alyvas parduoti.1969 metų Gegužės 23 dieną Minesotoje buvo įkurta „Life-Lube, Inc.“, kuri 1970 metais pervadinta į AMZOIL, o dar vėliau tapo AMSOIL.

1994 m. Amatuzio pateko į pasaulinį tepalų šlovės muziejų. 2017 m. Balandžio 1 d. Albert J. Amatuzio mirė, o vadovavimą AMSOIL kompanijai perėmė Alan Amatuzio, kuris ir yra prezidentas bei generalinis direktorius.1972 metais, 10W-40 sintetinė variklinė alyva tapo pirmąja sintetine varikline alyva pasaulyje pripažinta kaip atitinkančia AMERICAN PETROLEUM INSTITUTE (API) reikalavimus. Nuo tada kompanija prie savo pavadinimo naudoja „The First in Synthetics“ šūkį, kuris yra patentuotas prekės ženklas.

Tepalų bazė

AMSOIL kuria, gamina ir parduoda šimtus skirtingų sintetinių alyvų, filtrų, kuro priedų ir kt. produktų. Tipinė produktų paskirtis yra lengvasis bei sunkusis transportas, žemės ūkio ir statybos technika, vėjo turbinos, hidraulinės sistemos, motociklai, vandens transportas, sniego motociklai, sodo – daržo technika ir kt.

AMSOIL yra ilgalaikis partneris net keleto motosporto renginių, žiedinių lenktynių, auto ralio ir kitų renginių. Taip pat kompanija remia profesionalius auto ir moto sporto vairuotojus ir kitus žinomus auto-moto pasaulio žmones. Pagrindiniai partneriai – Sturgis Motorcycle Rally, Ultimate Callout Challenge, Team O’Neil Rally School, off-road driver Bryce Menzies.

Įsigyti AMSOIL produktų galite www.tepalubaze.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.