Alyvų specialistai iš Kauno į Lietuvos rinką sugražina ENEOS vardą

ENEOS Tepalų bazė
ENEOS Tepalų bazė

ENEOS, MOTUL, BIZOL ir dar aibė žinomų prekinių ženklų. Kiek prireiktų spėjimų tam, kad atspėtumėte kokioje srityje darbuojasi įmonė pavadinimu „Tepalų bazė“? Ko gero pavadinimas atsako į tokį klausimą aiškiau nei aiškiai. Penktus veiklos metus pradedanti, Kaune įsikūrusi mažoji bendrija sėkmingai užsitarnauja savo klientų pasitikėjimą tiekdama Lietuvos rinkai tik patikimas bei aukštos kokybės alyvas, tepalus bei eksploatacinius skysčius.

Prieš gerą pusmetį iš Lietuvos rinkos pasitraukęs Japonijos tepalų gamintojas ENEOS vėl sugrįžtą pas šią alyvą pamėgusius klientus. „Tepalų bazė“ tapo oficialiu ENEOS produkcijos atstovu Lietuvoje ir kviečia tiek galutinius vartotojus tiek servisus ar prekiautojus kreiptis dėl bendradarbiavimo. ENEOS buvo labai pastebimas pavadinimas dar prieš 2 metus, kai didžiausios Lietuvoje žiedinės lenktynės turėjo netgi „ENEOS 1006km“ pavadinimą.

Tai parodo apie šio gamintojo tiekiamų produktų patikimumą bei teikiamą naudą. Nuo 2019 metų ENEOS tapo oficialiu pagrindinio Europos klubinio krepšinio čempionato remėjų. Galimybė būti nuolatos matomam kiekvienų eurolygos rungtynių metu suteikia didžiulį žinomumą plačioje potencialių klientų auditorijoje.

„Tepalų bazė“ tapo oficialiu ENEOS produkcijos atstovu Lietuvoje

Dabar ir kiekvienas lietuvis, stebėdamas Kauno Žalgirio varžybas ir pamatęs ENEOS reklamą turės galimybę pasvarstyti „kodėl gi mano TOYOTA, AUDI ar BMW automobiliui nepabandžius šios alyvos“. Tuomet beliks tik kreiptis į www.tepalubaze.lt ir gavus konsultaciją bei tinkamo produkto rekomendaciją įsigyti reikiamą kiekį ENEOS alyvos.

Jaunas ir darnus kolektyvas neslepia – konkurencija šioje srityje yra didžiulė. Lietuvoje parduodamų tepalų bei alyvų pavadinimams suskaičiuoti ko gero tektų „įžengti“ į dviejų nulių zoną. Nepaisant didžiulės pasiūlos „Tepalų bazė“ randa būdų plėtrai tiek mažmeninėje bei internetinėje prekyboje tiek didmeninės prekybos partnerių tarpe.

Kokybiškas produktų parinkimas, savalaikis užsakymų pristatymas bei konkurencingos kainos – kertiniai sėkmingos veiklos principai, kurių siekia visi prekybininkai. Tuo pačiu vadovaujasi ir „Tepalų bazės“ kolektyvas, papildydamas šį sąrašą aukščiausios kokybės atstovaujamų gamintojų pavadinimais.

Šiandien „Tepalų bazė“ Lietuvos rinkai tiekia tokių gamintojų kaip MOTUL (Prancūzija), BIZOL (Vokietija), UTB (Olandija) ir IPONE (Prancūzija) produkciją. Įmonės tikslas yra parduoti tik originalias alyvas, t. y. tokias prekes, kurios yra tiekiamos vieningai visos Europos rinkai. Niekam ne paslaptis, kad yra gamintojų atidarančių skirtingas gamyklas, kurios gamina alyvas atskirų šalių rinkoms.

Taip siekiama ne tik mažinti logistikos kaštus, bet kartais taupoma ir kokybės atžvilgiu. Todėl rinkoje turime pavadinimų, kurių produkcija yra skirtinga Lietuvos rinkai ir tarkim Vokietijos vartotojams. Tokiam požiūriui nepritariantys „Tepalų bazės“ specialistai džiaugiasi teisingai pasirinkę partnerius, kurių gaminamos alyvos bei kiti tepimo produktai yra tokie patys ir tie patys galutiniam vartotojui.

Nesvarbu ar bakelį alyvos jis įsigys Vokietijoje ar Kauno rajone įsikūrusiame servise. Patikimi produktai padeda kurti ilgalaikius santykius su klientais, kurių tarpe yra ir stambūs servisai ir pavieniai automobilius remontuojantys specialistai.

Suprasdami šiandienos aktualijas ir poreikius kuo operatyviau tiekti klientui reikalingas prekes, mūsų kalbinti įmonės specialistai teigia, jog savalaikiam klientų poreikių tenkinimui aktualu sklandžiai veikianti užsakymų sistema (tokia yra įdiegta www.tepalubaze.lt svetainėje), patikimi siuntų pristatymo partneriai ir žinoma tinkamai parinkti produktai.

Galutiniam vartotojui reikalingos prekės dažniausiai pristatomos sekančią darbo dieną, taigi lengvai galite planuotis sezoninį tepalų keitimą ir laiku jam pasiruošti. Su „Tepalų baze“ bendradarbiaujantys servisai yra užtikrinami, kad savo sandėlyje turėtų daugumą reikalingų produktų ir galėtų aptarnauti įnoringiausius klientus, norinčius pasikeisti variklio alyvą, transmisijos skysčius ar aušinimo sistemos skystį.